Esame transporto kompanija, kuri sėkmingai dirba tarptautinių gabenimų srityje. Nuo pat įkūrimo 1996 m. bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „LINAVA” narė. Kasmet nuosekliai stipriname savo pozicijas tarptautinių gabenimų versle, pastoviai atnaujiname ir didiname savo transporto parką, kurį sudaro per 20 “DAF” bei „Volvo“ markių automobilių, atitinkantys naujausius Europos Sąjungos saugumo ir ekologijos standartus.

Pagrindiniai mūsų įmonės tikslai - kokybiškas, greitas ir saugus krovinių pervežimas, operatyvumas, įsipareigojimas laikytis krovinio pervežimo terminų, sugebėjimas atsižvelgti į klientų poreikius, kurie atitinka pasaulinius reikalavimus, aukšto lygio aptarnavimą.

Mūsų transporto parkas bei gabenami kroviniai yra apdrausti. Pagrindinė įmonės veikla – krovinių gabenimas bei ekspedijavimo paslaugos Lietuvos Respublikos teritorijoje, Europos Sąjungos šalyse, Skandinavijos bei NVS šalyse.

Šiandien parką sudaro daugiau nei 20 vilkikų su 13,6 metro ilgio tentinėmis puspriekabėmis ir šaldytuvais-refrižeratoriais. Mes esame patikimi ir lankstūs partneriai, tai įrodo ilgalaikis bendradarbiavimas su didelėmis Danijos, Austrijos ir Vokietijos kompanijomis.